Kostolianske Vianoce 2018

Srdečne pozývame na jednotlivé aktivity Kostolianskych Vianoc 2018. Zároveň prijmeme akúkoľvek pomoc, či už dar do tomboly, dobrovoľníkov ku príprave a usporiadaní akcie a podobne. 

(viac…)

Share

Oznam

Kominárstvo Ľubomír Kostovčík oznamuje občanom, že od pondelka 10.12.2018 bude v našej obci kominárska firma prevádzať kontrolu a čistenie komínov.
Orientačná cena za vyčistenie a kontrolu komína v rodinnom dome je 8€.

Share

OZNÁMENIE O ULOŽENÍ ZÁSIELKY – Jozef Sabo

V súlade s ustanovením  § 5  zákona  číslo 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov SR a registri obyvateľov SR v znení neskorších predpisov Obec Kostoľany nad Hornádom týmto upozorňuje pána Jozefa Saba, že dňa 15.11.2018 bola uložená zásielka z Exekútorského úradu na pošte v Družstevnej pri Hornáde, ktorá je určená pre pána Jozefa Saba. (viac…)

Share

OZNÁMENIE O ULOŽENÍ ZÁSIELKY – Ivan Nagy

V súlade s ustanovením  § 5  zákona  číslo 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov SR a registri obyvateľov SR v znení neskorších predpisov Obec Kostoľany nad Hornádom týmto upozorňuje, že  pán Ivan Nagy, má od dňa 16.11.2018 uloženú zásielka z Exekútorského úradu na pošte v Družstevnej pri Hornáde. (viac…)

Share

Oznam Kosit

Upozorňujeme občanov, ktorí majú komunálny odpad navyše, že je možné vyviesť ho v čase zvozu odpadu len vo vreciach označených logom firmy Kosit. Vrecia si môžete zakúpiť na obecnom úrade. Jedno vrece za 1€. Odpad v iných vreciach alebo voľne pohodený vedľa nádoby nebude pracovníkmi firmy Kosit vyvezený.

Share

Seniori dávajte si pozor !

Na základe neustáleho zaznamenávania trestnej činnosti páchanej na osobách vyššieho veku (seniorov), polícia upozorňuje občanov, najmä seniorov, aby nepožičiavali peniaze osobám, ktoré nepoznajú, nakoľko môže ísť o podvodníkov a zlodejov. (viac…)

Share

UPOZORNENIE NA NEČESTNÝCH PREDAJCOV ELEKTRINY

Vážení občania,

z okolitých obcí chodia hlásenia, že pri podomovom predaji elektriny bolo oklamaných už tisíce ľudí. Upozorňujeme Vás, dajte si veľký pozor.

Nečestných predajcov elektriny rozoznáte veľmi jednoducho:
Prichádzajú bez ohlásenia
– Nikdy sa preto nebavte s niekým, kto Vám len tak odrazu príde k dverám predávať elektrinu. (viac…)

Share

Vážení spoluobčania, milí hostia

anton
Vitajte na webovej stránke obce Kostoľany nad Hornádom.

Prostredníctvom nej Vám chceme prinášať aktuálne správy a informácie o našej práci, dôležitých udalostiach a živote našej obce vo všetkých oblastiach.

Rýchle a spoľahlivé informácie nám pomáhajú orientovať sa v problematike, ktorá nás zaujíma, alebo ktorá sa nás bytostne aj dotýka.

Našim hlavným cieľom je informovať Vás o živote v našej obci, jej súčasnosti, či histórii, no vo veľkej miere aj o plánoch, ktoré by sme chceli realizovať.

Verím, že táto stránka prispeje k ešte lepšej propagácii našej obce a k skultúrneniu, oživeniu a zlepšeniu života Vás – našich občanov.

Mgr. Anton Medvec
Váš starosta

Share

Počasie

Kostoľany nad Hornádom - meteorologická predpoveď
 Všetky práva vyhradené pre Kostoľany nad Hornádom © 2011-2017 Keturist
↓

od 1.5.2010
TOPlist