Výzva

Vyzývame občanov a právnické osoby, aby v zmysle zákona č. 220/2004 o ochrane a využívaní poľnohospodárskej pôdy a par. 27b ods. 1 písm. b zákona o obecnom zriadení zabezpečili vykosenie zaburinených pozemkov na území obce.

OZNAM!

Porucha na verejnom osvetlení. Vážení občania, oznamujeme Vám, že na verejnom osvetlení v časti obce (ulica Staničná, Železničná, MUDr. Hoffmanna a časť Košickej) evidujeme závažnejšiu poruchu, ktorej odstránenie potrvá dlhšiu dobu. Ďakujeme za pochopenie.

Vážení spoluobčania, milí hostia

anton
Vitajte na webovej stránke obce Kostoľany nad Hornádom.

Prostredníctvom nej Vám chceme prinášať aktuálne správy a informácie o našej práci, dôležitých udalostiach a živote našej obce vo všetkých oblastiach.

Rýchle a spoľahlivé informácie nám pomáhajú orientovať sa v problematike, ktorá nás zaujíma, alebo ktorá sa nás bytostne aj dotýka.

Našim hlavným cieľom je informovať Vás o živote v našej obci, jej súčasnosti, či histórii, no vo veľkej miere aj o plánoch, ktoré by sme chceli realizovať.

Verím, že táto stránka prispeje k ešte lepšej propagácii našej obce a k skultúrneniu, oživeniu a zlepšeniu života Vás - našich občanov.

Mgr. Anton Medvec
Váš starosta

Počasie

Náhodné video z našej obce


 Všetky práva vyhradené pre Kostoľany nad Hornádom © 2011-2016 Keturist
↓

od 1.5.2010
TOPlist