Oznam

Upozornenie pre odberateľov zemného plynu Spoločnosť SPP, a.s. v spolupráci so Slovenskou poštou si dovoľujú požiadať odberateľov zemného plynu, aby v období od 14.9. do 12.10.2016 odstránili kryty plynomerov a umožnili prístup zamestnancom Slovenskej pošty na uskutočnenie odpočtu spotreby zemného plynu. Vopred Vám ďakujeme za ústretovosť a spoluprácu

Výzva

Vyzývame občanov a právnické osoby, aby v zmysle zákona č. 220/2004 o ochrane a využívaní poľnohospodárskej pôdy a par. 27b ods. 1 písm. b zákona o obecnom zriadení zabezpečili vykosenie zaburinených pozemkov na území obce.

Vážení spoluobčania, milí hostia

anton
Vitajte na webovej stránke obce Kostoľany nad Hornádom.

Prostredníctvom nej Vám chceme prinášať aktuálne správy a informácie o našej práci, dôležitých udalostiach a živote našej obce vo všetkých oblastiach.

Rýchle a spoľahlivé informácie nám pomáhajú orientovať sa v problematike, ktorá nás zaujíma, alebo ktorá sa nás bytostne aj dotýka.

Našim hlavným cieľom je informovať Vás o živote v našej obci, jej súčasnosti, či histórii, no vo veľkej miere aj o plánoch, ktoré by sme chceli realizovať.

Verím, že táto stránka prispeje k ešte lepšej propagácii našej obce a k skultúrneniu, oživeniu a zlepšeniu života Vás - našich občanov.

Mgr. Anton Medvec
Váš starosta

Počasie

Náhodné video z našej obce


 Všetky práva vyhradené pre Kostoľany nad Hornádom © 2011-2016 Keturist
↓

od 1.5.2010
TOPlist